Цвіль, грибок та боротьба з ним

Ні для кого не секрет, що в наших хрущовках, а частенько і в новобудовах, можна зустріти цвіль, грибок і постійно мокрі труби в санвузлі.

Всі ці «принади» з’являються, коли промерзають стіни, тече дах, або просто підвищена вологість у приміщенні.

Звичайний косметичний ремонт — з обклеюванням шпалер або фарбуванням стін, робити в таких випадках марно. Тут потрібні радикальні заходи, які раз і назавжди допоможуть позбутися від цієї проблеми. І допоможе впоратися з нею — гіпсокартон.
Перед тим як зашивати стіни гіпсокартоном, необхідно видалити з них всі недоліки. Потім, слід обробити стіни спеціальним розчином, вбиває бактерії плісняви та грибка — це може бути «антисептик» або звичайна «Білизна». Після обробки, потрібно дати стінам просохнути.
Потім, слід обробити стіни гідроізоляційним розчином, і знову дати висохнути.

І щоб ця проблема Вас ніколи вже не хвилювала, потрібно укласти пінопласт. Перед тим як укласти пінопласт, потрібно ще раз пройтися по стінах гідроізоляційним розчином, і поки він ще не висох, укласти на нього пінопласт. Кріпити пінопласт до стіни слід за допомогою дюбелів і шурупів, або — спеціальних пластикових парасольок.

пластиковий парасольку

Шви між листами пінопласту слід закрити монтажною піною.
Гіпсокартон до стіни кріпимо за допомогою металевого каркаса, тому для початку варто прикріпити стоечні кріплення. Стієчний кріплення потрібно кріпити поверх пінопласту, і місця кріплення обов’язково задути монтажною піною. Все це необхідно зробити, щоб уникнути появи вологи на профілі.
І так, Вам знадобиться металевий профіль. Для початку необхідно зробити розмітку стін по всьому периметру. Потім, по лінії розмітки прикріпити направляючий профіль. Профіль кріпиться за допомогою дюбелів і шурупів.

Відстань між кріпленням 50-60см. Потім, в направляючий профіль вставляємо стієчний, на відстані 40-30 см. Профілі фіксуються один до одного за допомогою шурупів.

Далі, стієчний профіль кріпиться до стіни за допомогою спец.крепежа (L-25). Горизонтальний крок від 50 см до 1м. Потім, до профілів кріпиться гіпсокартон. Капелюшок шурупа слід трохи загнати в гіпсокартон, щоб потім це місце затерти шпаклівкою.

Між підлогою та листом гіпсокартону варто залишити зазор 10 мм. Можна підкласти дерев’яну рейку, а після монтажу стіни — прибрати.
Потім, місця кріплення (капелюшки) затираються шпаклівкою, а стики між листами проклеюються армуючої сіткою, і теж затираються шпаклівкою. Потім зашпатлевать повністю всю стіну. Ось і все. Після висихання, стіну можна обклеїти шпалерами, пофарбувати або викласти плиткою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*