Як правильно встановити двері

Ви вирішили встановити новий міжкімнатні двері у вашій квартирі?

Цілком зрозуміле рішення. Якщо ви не впевнені у своїх силах то краще зверніться до професіоналів з встановлення дверей. Нові двері надають квартирі закінчений вигляд після ремонту, створюють затишок і повинні гармонійно вписуватися в інтер’єр і відокремлювати житлові зони один від одного.
Як правельно встановити двері.

Перед тим як починати вибирати, а в наслідку замовити ваші двері, багато хто радить викликати замірника для того, щоб він заміряв ширину і висоту ваших дверних прорізів, а також порадив додаткові матеріали, які можуть знадобитися при монтажі дверей. У цьому випадку що називається «на кого потрапиш». Деякі відповідально ставляться до своєї роботи і можуть дати дійсно слушні поради як встановлювати двері. Ну а деяким абсолютно все одно, скоріше б додому добратися.

Сам багато разів був свідком такого ставлення. Один так взагалі радив встановлювати двері в старі коробки. Може для кого і прийнятний варіант, але навіщо робити тяп-ляп, якщо можно встановити двері правильно і якісно. Звичайно заміряти свої двері ви можете самі, але замірника все ж краще викликати, може що слушна і порадить. Ціна 100гр.
321
Стандартна ширина дверного отвору 70-80 сантиметрів. Добре подумайте якщо хочете звузити прорізи. Пам’ятайте, що вам ще доведеться вносити і виносити через них меблі. Також дивіться на відстань між коробкою і стіною. Вмістяться чи там лиштви. Якщо ні, то подумайте чи варто все таки купувати більш вузькі двері, так як обрізаний лиштва виглядає не дуже красиво. Зверніть увагу також на те, в який бік будуть відкриватися ваші двері, щоб потім було зручніше.

Габарити зовнішні, ммВисота — 2050шіріна — 950глубіна (товщина короба) — 94Протівос’емние ригеля: 2 шт. Кількість контурів ущільнення: 2 шт …

Розмістити товари або стати партнером

Установка міжкімнатних дверей у вашій квартирі мабуть саме відповідальне і копітка справа.

Особливо якщо ви хочете встановити двері своїми руками. До цього заняття слід підійти з ясною головою і тверезій пам’яттю і вам точно не обійтися без поради професіонала.
Чому встановлення дверей таке складне заняття?

Тому що при найменшій неточності і відхилення при установці ваші двері будуть виглядати криво, косо, а цілком можливо взагалі не буде закриватися. А якщо ви погано закріпіть коробку, то Хіба вам це сподобатися? Сумніваюся.
62
Гаразд, ви вибрали і замовили двері. Вам їх доставили. Буває, що двері доставляють прямо в коробках (залежить від фірми виробника). Але таке трапляється рідко, так що збирати коробку, а також врізати фурнітуру (петлі, ручки, замок) доведеться самостійно або можете найняти фахівця з установки дверей. Технологія установки дверей на словах досить проста, але в процесі роботи може бути купа нюансів і може буде важкувато. Головне уважність і акуратність.
Почнемо встановлювати двері. З чого? Звичайно з демонтажу старих дверей. Ламати — не будувати. Зніміть двері з петель, монтажкой вискубіть стару коробку, очистіть отвір від неміцно тримається цементу.

Тепер монтуємо нову коробку. Робиться це так … Спочатку робимо поперечну поперечину. Додаємо її до верху двері і заміряємо відстань, яку потрібно відпиляти. Також чинимо і з двома поздовжніми перекладінамі.Скрепляем їх між собою саморізами, як показано на фото праворуч. Тут головне пам’ятати, що між дверима і коробкою повинен бути невеликий зазор 4-5 мм, щоб двері легко закривалися й відкривалися і не було притирань.

Далі врізаємо петлі. Багато радять це робити до того, як коробка зібрана, але мені, наприклад, зручніше після. Спочатку врізаємо петлі в полотно. Для цього відміряємо з нижнього і верхнього кінця двері по 20 сантиметрів. Додаємо до позначки петлю і обводимо контур.

Далі робимо під петлю виїмку. Елементарно, стамескою. Так зверху і знизу. Потім приставляємо до дверей коробку і обводимо контур вже на коробці. Тут важливо стежити, щоб між дверима і верхньою поперечиною коробки був знову ж зазор в 4-5 мм. Виглядає це так як встановити двері Виїмки зробили? Тепер врізаємо петлі у двері і коробку саморізами, попередньо просвердливши отвори, щоб не розколоти полотно. Тут слід розуміти з якого боку дверей і коробки врізати петлі, щоб в кінцевому підсумку двері відкривалися як вам хочеться. Та й самі петлі продаються правосторонні і лівосторонні. Сім разів відміряй — один відріж. І пам’ятайте, що двері надівається на петлі в коробці, а не навпаки. Якщо все ще незрозуміло, прочитайте окрему статтю про збірку дверної коробки у фотографіях …

Наступний етап установки міжкімнатних дверей своїми руками це установка коробки у дверний проріз. Етап дуже важливий і відповідальний. Беремо коробку, засовуємо в проріз і ретельно вирівнюємо і центруємо за рівнем. Якщо треба, вставте між дверима і коробкою бруски. Потім забийте клини. Просвердлите в кожній стійці коробки з лівого і правого боку по три отвори. У результаті отримаєте отвори на стіні. Потім знімаєте коробку і по мітках свердлите отвори під дюбелі ударної дрилем. міжкімнатні двері установкаПосле вставки дюбелів знову центруємо коробку і кріпимо її до стіни на довгі саморізи, які утапливаются в коробку і згодом закриваються спеціальними ковпачками по колір дверей. Слідкуйте, щоб просвіт між підлогою і дверима був 1-2 сантиметри. Враховуйте той факт, що при настилі нового покриття на підлогу, він може піднятися.
1211
Далі навішуємо двері на петлі, перевіряємо як закривається і якщо все нормально врізаємо замок і ручки на двері. Для того, щоб зробити отвір під замок використовуємо дриль і спеціальні свердла насадки, за допомогою яких можна виконати будь-який отвір. Встановили? Навряд чи. Для новачків це є великою проблемою. Дивіться, хоча б як це виглядає на малюнку. Якщо все таки вийшло, то врізаємо відповідну частину замку в дверну коробку на тому ж рівні. Перевірте як закривається ваша двері. Якщо все робити акуратно і послідовно, то шансів, що у результаті все вийти набагато більше.
дизайн квартири своїми руками

Заключним етапом установки міжкімнатних дверей своїми руками є заливка монтажної піни між коробкою і стіною. Для цього попередньо закрийте двері поліетиленом, а коробку проклейте будівельним скотчем, щоб закрити всю поверхню. Інакше потім піну буде дуже важко видалити. Після заливки піни двері краще залишити закритою години на три, попередньо вставивши в зазор між дверима і коробкою пару вузьких шматків картону або фанери, щоб двері не стиснуло.

Залишилося тільки приробити наличники. Для цієї операції використовують будівельне сусло. Такий інструмент, який дозволяє різати дошки під потрібним кутом. У даному випадку 45 градусів.
На закінчення можна сказати, що установка міжкімнатних дверей своїми руками справа відповідальна, цікаве, але дуже непроста. Самому правильно встановити двері буде складно, особливо новачкові. Я б після цих слів кинувся перевіряти чи так це страшно, як тут намалювали. :) Не варто лякатися. Якщо точно слідувати рекомендаціям, все вийти. А найкраще установка міжкімнатних дверей своїми руками пройде під керівництвом досвідченого наставника.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*