Бетономішалка своїми руками фото і відео

Бетон — найбільш популярний будівельний матеріал, без його застосування не обходиться не одна стройка. Бетонний розчин використовується для заливки фундаменту, підлог, цоколя, а іноді й частини стін, тому обсяги використовуваного при будівництві будинку бетону досить значні.


бетономешлка - один из самых необходимых инструментов для строительства.

Бадью можна виготовити з листового заліза або металевої бочки з товщиною стінок не менше 2 мм. Обсяг бадді повинен бути достатнім для змішування необхідної партії розчину, при цьому надмірне збільшення розмірів бадді призведе до необхідності застосування посиленого приводу і рами. Зазвичай її обсяг не перевищує 100-200 літрів. Бадью закріплюють на осі з використанням підшипників, що забезпечують її безперешкодне обертання.

В якості приводу можна задіяти електро-або бензиновий двигун, для виконання найбільш простий бетономішалки можна використовувати також ручний привід. Для електропривода можна використовувати електродвигун від пральної машини — він забезпечить необхідне зусилля і швидкість обертання. Бетономішалка з електродвигуном проста в застосуванні, але вимагає підключення до мережі, що обмежує область її використання. Бензинові двигуни від мотоцикла зроблять агрегат універсальним, бетономішалку можна буде використовувати на будь будмайданчику.

двигатель для бетономешалки

Креслення бетономішалки

Технологія виконання бадді — міксера :

З стали виконують фланець — маточину за кресленням. Можна використовувати готову деталь відповідних розмірів. З листової сталі 5 мм викроюють днище у формі круга, розмічають і свердлять в ньому 8 отворів діаметром 6,5 мм для кріплення фланця — маточини відповідно до креслення. З стали 2 мм викроюють обечайку шириною 150 мм і пелюстки конуса — 4 штуки. Деталі згинають за шаблоном або за допомогою лещат і молотка. За допомогою зварювального апарату з’єднують пелюстки в конус, який утворює горловину. До конусу приварюють обечайку, посилюючи її сталевою стрічкою, приварюють дно. Шви зачищають від окалини. Горловину необхідно посилити, щоб уникнути її деформації. Зробити це можна за допомогою арматурного прутка 10 мм, зігнутого в окружність необхідного радіуса. Пруток приварюють по зовнішньому краю горловини на відстані 1 см, після чого загинають краю назовні і розвальцьовують їх навколо прутка. Усередині бадді додатково приварюють хрест-навхрест три розсікача, виконаних з арматурного прутка 16 мм, загнутого під прямим кутом. Вони додадуть конструкції додаткову міцність і поліпшать умови змішування розчину.

Виготовлення рами бетономішалки

Рама бетономішалки виконана з металевої труби. За рахунок коліс бетономішалка легко пересувається по будівельній ділянці навіть будучи наповненою розчином. Для більшої стійкості до рами приварені ніжки — опори. На рамі кріпиться бадья — міксер, електропривод і редуктор. Креслення наведений на малюнку.

чертеж рамы бетономешалки

Завантаження щебеню в бетономішалку

Після роботи необхідно очистити бадью — міксер від залишків розчину, для чого її максимально опускають вниз горловиною і злегка постукують із зовнішнього боку, при необхідності промивають водою.

Продуктивність бетономішалки дозволяє залити стрічковий фундамент приватного будинку або котеджу за кілька днів роботи. При якісному виготовленні деталей бетономішалка має достатню міцність і ресурсом, що дозволяє використовувати її протягом десяти і більше років.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*