Будівельні матеріали: штучний камінь

піраміди, давньогрецькі храми, палаци Вавилон-все побудовано з каменю .. Завдяки довговічності каменя вони як і раніше, через тисячоліття, радую нас своєю величчю і витонченістю. Камінь застосовний у багатьох сферах життя і діяльності людини і скрізь він виглядає дорого і престижно.

Будівельні матеріали: штучний камінь

У будівництві, обробці, інтер’єрі або ландшафтному дизайні натуральний камінь практично незамінний. Так було до недавнього часу. Однак, кілька десятиліть тому вчені розробили технологію, що дозволяє отримувати матеріал, зовні дуже схожий на натуральний камінь, але переважаючий його по своїм фізичним і механічним властивостям. Новий матеріал отримав назву «штучний камінь».

Штучний камінь — це конструкційний матеріал, основними компонентами якого є мінеральний або органічний наповнювач і поліефірна смола. І сьогодні штучний камінь став самим затребуваним обробним матеріалом. Його краса і елегантність здатні створити неповторну атмосферу чистоти і свіжості. Матеріал не боїться води, стійкий до перепадів температур і ультрафіолету, боїться іржі і хімікатів, ремонтопрігоден. На відміну від натурального каменю, поверхня зі штучного каменю легко відновлюється при будь-яких ушкодженнях.

Переваги цього матеріалу — висока міцність, хімічна стійкість, слабка теплопровідність і, звичайно ж, розмаїтість колірних відтінків і варіантів застосування .. В залежності від використовуваної смоли і наповнювача можна отримувати імітацію мармуру, малахіту, яшми, напівпрозорого онікса, граніту.

Сьогодні проводяться: стільниці зі штучного каменю, барні стійки зі штучного каменю, підвіконня з штучного каменю, сходові ступені зі штучного каменю, перила зі штучного каменю, ванни і мийки зі штучного каменю, меблі для ванних кімнат, сантехніка, елементи інтер’єру та ландшафтного дизайну і багато іншого. При цьому колірна гамма і стійкість до побутових забруднень ставить вироби зі штучного каменю на перше місце в попиті покупців. Догляд за виробами зі штучного каменю дуже простий. На відміну від натурального каменю він не гігроскопічний. Це означає, що матеріал не порист і не вбирає вологу, що дуже важливо при його зіткненні з фарбувальними і хімічно активними речовинами. Крім того штучний камінь, будучи композитним матеріалом, володіє дивовижною здатністю протистояти бактеріям, грибків і плісняви. З його поверхні легко видаляються будь-які плями.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*