Двосхилий дах будинку

Будівництво будь-якого даху, як вже згадувалося раніше, починається з споруди мауерлата. Мауерлат краще встановлювати врівень з внутрішньою поверхнею стін, заклавши його зовні цеглою (щоб його не було видно).

Двосхилий дах будинку

Для того, щоб все навантаження з даху перерозподілялася тільки на мауерлат і стіни, необхідно зробити верхню поверхню мауерлата на 2-3 см вище верхньої поверхні облицювальної цегли.

Після спорудження мауерлату встановлюються балки перекриття. Послідовність здійснення даної процедури показана на малюнку (балки, позначені цифрами 1,2,3 і 4, встановлюються у першу чергу).

 

Двосхилий дах будинку

 

Винос цих балок визначає ширину карниза. Краще за все в якості матеріалу для балок використовувати брус перерізом 200 * 100 мм.

Після закріплення крайніх балок натягується шнурок по їх верхній площині, за яким виставляються інші балки перекриття. Крок розташування балок повинен враховувати крок майбутніх крокв (при використанні в якості крокв статевих дощок 150 * 50 мм робиться крок 60 см- під ширину покрівельного утеплювача).

 

Після встановлення довгих балок ставляться короткі (1 метра кроку буде цілком достатньо).

До мауерлату всі балки кріпляться за допомогою цвяхів на 150, також для кріплення можна використовувати саморізи і металеві кроквяні куточки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*