Електрична тепла підлога під плитку як зробити самостіно

Послідовність укладання шарів матеріалів для теплого електричного підлоги під плитку

Проведіть тестування статі, підключивши його в мережу з мінімальним навантаженням і поступово збільшуючи її до максимальної. Додайте над теплою підлогою вологостійкий лист. Розмістіть на плівці теплої підлоги армуючої сітки з невеликим кроком. На утворену конструкцію можна клеїти керамічну кахельну плитку і керамограніт з використанням звичайної процедури.

Електрична тепла підлога з кабелю під плитку своїми руками

Готуємо підставу

Якщо в приміщенні не планується установка додатковий джерел тепла, крім теплої підлоги, то поверхня основи потрібно добре теплоізолювати. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ваша кімната знаходиться безпосередньо над неопалюваними приміщеннями.

теплоизоляционный материал

Нагрівальний кабель для теплої підлоги

Креслення приміщення для розрахунку потрібної довжини електричного кабелю можна виконати в масштабі на міліметровому папері. Позначте на кресленні крупну непереміщуваними меблі. Виходячи з необхідної потужності опалення, зазначеної в характеристиках нагрівального кабелю і відступивши не менше 5 сантиметрів від периметра — накресліть схему розміщення нагрівального кабелю. При розрахунку довжини кабелю враховуйте, єдиним або додатковим джерелом обігріву буде ваш тепла підлога. При розрахунку необхідної довжини враховуйте і характеристики кабелю. Він буває з однієї житлової, який підключається до мережі з обох кінців або з двома жилами — в цьому випадку він підключається до проводки тільки одним кінцем.

Готуємо управляє обладнання електричного теплого статі

пульт терморегулятора - фото

2. Місце для розміщення терморегулятора вибирається поблизу від магістральної проводки. У тому випадку, якщо терморегулятор має виносний термодатчик — перевірте довжину його кабелю і виберете місце для керуючого пристрою.

3. Вбудований терморегулятор встановлюється в штробу, також в штробу укладаються кабелі електропроводки і температурного датчика.

4. Для захисту температурного датчика від зовнішніх впливів стяжки поміщаємо його в гофровану трубку, кінець якої наглухо запаковуємо ізоляційною стрічкою. Виносна частина датчика повинна знаходиться близько 40 см від стінки.

Прокладаємо нагревающий кабель теплого електричного статі

укладка нагревательного кабеля на пол - фото

Укладання нагрівального кабелю на електричний підлогу

Розмістіть на нагрівальному кабелі другу монтажну сітку. Так вам буде легше укладати кахель. З використанням звичайного плиткового клею укладіть на підлогу кахель або керамограніт.

Для того, щоб детально ознайомитися з процедурою укладання електричної теплої підлоги під плитку своїми руками, ви можете подивитися навчальний відео.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*