Інструкція по установці розсувних дверей

Установка розсувних дверей процес не складний, але вимагає підвищеної акуратності й уваги. Установку розсувних дверей по інструкції краще робити вдвох. Які бувають розсувні двері і як зробити установку розсувних дверей, показано на сторінці нашого сайту.

Інструкція по установці розсувних дверей

Один з варіантів — розсувні панельні двері. Вона відкривається, ковзаючи по внутрішній стіні. Подібні конструкції застосовують тоді, коли не вистачає місця для розстібних дверей. Двері в патіо (внутрішній дворик) продаються в стандартних наборах. Вони готові до складання. Рами, що входять у комплект, виконані з алюмінію, дерева або пластику. Їх ширина від 1800 до 6000 мм і висота від 2100 до 2400 мм.

Двері з дерев’яною рамою дорожче, але краще по теплоізоляції. Популярний тип дверей патіо (він показаний на цій сторінці) має дві дверні панелі — стаціонарну і рухливу. Продаються трьох-і чотирьох панельні комплекти. У деяких наборах є підрамники. Їх вставляють у прорізи, перед тим як почати монтувати рами і дверні панелі.

Інструкція по установці розсувних дверей

Установку починайте з отвору. Слідкуйте за його вертикальним положенням і кутами. Залиште допуск 3-5 мм з кожного боку. Низ отвору повинен бути врівень з підлогою або трохи вище. Якщо край прорізу збігається з горизонтальною водонепроникною прокладкою, треба тільки зміцнити її шаром цементу. Якщо вище, то покладете нову прокладку по нижньому краю прорізу. Шар цементного розчину не повинен перевищувати 10 мм, поверх нього покладіть смужку водонепроникної мембрани. Переконайтеся, що прокладка небагато виступає через площині цегляної кладки стіни. Потім покладете поверх прокладки ще 10-міліметровий шар цементу.

Після того як панелі дверей будуть встановлені, відрегульовані, прироблені замок і ручки, закладіть герметизуючу нетверднучим замазку у стик між коробкою і цегляною стіною зовні. Тепер черга штукатурки. Її слід накласти в проміжок між стіною і коробкою.

1. Ущільнення коробки клинами. По інструкції фірми зберіть коробку. Разом з помічником підніміть коробку і вставте її в отвір. Рада старий — стежите за допомогою рівня за вертикальністю і за тим, щоб кути були прямими.

Інструкція по установці розсувних дверей

При необхідності забийте дерев’яні клини між боковинами коробки й стіною в місцях, де конструкція буде фіксована. В цей час помічник повинен стежити за вертикальністю коробки.

2. Кріплення коробки. Електричним дрилем просвердлите отвори через косяки коробки. Забийте пробки і пригвинтіть коробку до стіни. Головки шурупів втопите, заповніть отвори деревною шпаклівкою.

Інструкція по установці розсувних дверей

3. Установка нерухомої панелі. Перевірте, щоб панель була правильно вставлена ;в пази нагорі й унизу коробки. Щільно присуньте панель до косяка. Вставте щабель порога в проріз між нерухомою панеллю і протилежним косяком для фіксації нижньої частини нерухомої панелі. Переконайтеся в тому, що щабель порога встановлена ;щільно, і закріпіть її шурупами.

Інструкція по установці розсувних дверей

4. Установка розділової планки. Щоб зміцнити зверху нерухому панель, вкладіть між нею і бічним косяком замикаючу поперечину. Пригвинтите розділову планку, що відокремлює рухливу панель від нерухомої, до одвірка коробки.

Інструкція по установці розсувних дверей

5. Установка рухливої ;панелі. Робота виконується зовні будинку. Вставте верхній край рухливої ;панелі в направляючу в одвірку коробки, потім опустіть панель на нижню напрямну. Пригвинтите обмежувач рухливої ;панелі до направляючої у верхній частині коробки.

Інструкція по установці розсувних дверей

6. Регулювання рухливої ;панелі. Перевірте, щоб ролики вільно пересувалися при відкриванні та закриванні дверей. Якщо заїдає або, навпаки, хід хисткий, відрегулюйте просвіт між панеллю і нижньою частиною коробки гвинтами в гнізді коліщаток. Рухома панель повинна пересуватися, не торкаючись порога.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*