Інструкція — як зробити секційний металевий паркан з сітки

Забір виконує не тільки функцію захисту власності від проникнення сторонніх, але і естетичну, декоративну функцію, будучи прикрасою земельної ділянки. У той час як раніше для огорожі використовували каміння, цеглу, дерево, то сучасні зварні металеві сітки дозволяють швидко відтворити паркан необхідної висоти, міцності і з індивідуальним дизайном.


секционный металлический забор из сварной сетки

Зварна сітка для забору — фото

Види металевих зварних сіток для забору

Металеві сітки виготовляють, зварюючи дріт різної товщини в місцях її зіткнення (точкове зварювання). При цьому осередку можуть бути самого різного розміру і форми — від стандартних квадратної і прямокутної, до незвичайної багатокутної (ромб, трапеція та інші). На поверхню сітки для захисту її від корозії наносять шар полімерного або іншого покриття. В результаті виходить полотно, яке і використовують для парканів.
Різновиди металевої сітки для забору в залежності від виду покриття :
Сітка зварна з полімерним (полівінілхлорид) покриттям, зазвичай така сітка має зелений чи інший колір. Полімер наносять на поверхню дроту шляхом її занурення в розчин або наносять порошкові барвники в спеціальних шафах.
Сітка зварна оцинкована і неоцинкована. Процес виготовлення може відрізнятися порядком етапів. Або зварюють вже оцинкований дріт, або навпаки, виробляють сітку, яку потім піддають оцинковке або відправляють в реалізацію без покриття.
Сітка зварна з оцинкуванням і полімерним покриттям. Така сітка найбільш міцна, але в теж час вельми дорога. Для звичайного забору використання такої сітки недоцільно.

Сітку виробляють і поставляють споживачам у вигляді панелей і рулонів. Рулони випускають вагою від 50 до 500 кілограм, висотою до двох метрів. Довжина сітки в рулоні становить від 15 до 33 метрів.

Монтаж секційного металевого паркану

Підготовка грунту
Перший етап полягає в дослідженні території, а також замере необхідної довжини майбутнього огородження.
У місцях, де проходитиме паркан, слід вирівняти грунт, видалити чагарники та дерева, прибрати великі камені і сторонні предмети.

Установка опорних стовпів без використання бетону.

опорные столбы для забора

Установка опорних стовпів для бетону

Зверніть увагу на вертикальність встановлюваних стовпів та їх висоту, яка повинна бути рівною по всьому периметру паркану. Використовуйте рулетку, будівельний рівень і натягнуті на кілочки нитки для зручності вирівнювання опор.

У простір між грунтом і стінками стовпів засипаємо бутом дрібної фракції (суміш щебеню або гравію з піском) і ретельно утрамбовуємо.

вбиваем столбы для забора в грунт

Установка опорних стовпів

Аналогічно першому способу, на ділянці необхідно розмітити місце під свердловини, викопати їх, перевіривши відстань між ними і глибину.
В викопані свердловини вставляємо стійки і заливаємо їх бетонним розчином.
Щоб стовп не відхилена, на період застигання бетонного розчину (дві доби) слід зміцнити його розпірками.

Особливу увагу слід приділяти стовпів, що розташовуються в кутах ділянки і тим, на які буде закріплюватися хвіртка (ворота). Такі стійки вимагають особливо міцного кріплення, так як несуть на собі додаткові навантаження.

Фундамент під огорожу стрічковий монолітний

Такий фундамент здатний витримати значні навантаження і забезпечить належну надійність і стійкість майбутнього паркану.
Перед початком робіт слід зробити розмітку і викопати траншею. У цій траншеї додатково викопуємо лунки під стовпи. Встановлюємо дерев’яну опалубку в траншею. Закладаємо арматуру для міцності. Встановлюємо стійки і заливаємо всю траншею бетонної сумішшю. Стовпи на період застигання розчину зміцнюємо розпірками.

Кріплення металевої сітки до опорних стовпів
Для того, щоб справити кріплення секційного металевого паркану до опорних стовпів, знадобляться: скоби з болтами і гайками, що забезпечують притиск сітки до стовпа (або хомути замість скоб) ; кліпси з’єднувальні для стикування полотен, шуруповерт, куточки, зварювальний апарат.

Підготовляємо секції паркану до встановлення. Розкладаємо їх поруч зі стійками.

На стійки приварюємо металеві куточки. Вони послужать кріпленням для секцій паркану.
У кутах кожної секції висвердлюємо отвори, через які виробляємо кріплення шурупами секцій.

Інший спосіб дозволяє обійтися без з’єднувальних скоб, але демонтувати паркан при необхідності буде скрутно. Для цього секції паркану з’єднуємо з металевими куточками на стійках і приварюють їх.

забор из сварной сетки - фото

Огорожа з зварної сітки — фото

Якщо ж замість секцій використовується полотно, краї двох рулонів слід докласти один до одного, вийняти одну крайню дріт і нею з’єднати краї полотен, створюючи єдине монолітне. Після чого сітку розгортаємо і закріплюємо на стійки скобами або хомутами.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*