М’яка бітумна черепиця

Бітумна черепиця, ще іноді називається м’яка бітумна черепиця. М’яка бітумна черепиця займає друге місце за популярністю. Стеклохолст, покритий з обох сторін спеціально обробленим бітумом, є основою м’якої черепиці. Цей покрівельний матеріал має безперечні переваги на покрівлях ускладнених конструкцій.

М’яка бітумна черепиця має поліпшені якості гідроізоляції, що дуже важливо на дахах, де потрібно споруда розжолобків, примикань і ін Гнучкий бітум дає можливість максимально герметично покривати складні вузли, а також надійно забезпечує гідроізоляцію навіть на купольних дахах.

 

М'яка бітумна черепиця

 

Монтаж бітумної черепиці можна проводити на дахах з кутом нахилу від 12 градусів, на відміну металочерепиці, мінімальний кут нахилу якої складає 15 градусів. Бітумну черепицю не рекомендується використовувати на плоских дахах.

 

На фундамент будівлі і несучі стіни бітумна черепиця не створює додаткових навантажень і має широке застосування в дачному будівництві.

 

Економічність є дуже важливою перевагою бітумної черепиці, так як при монтажі в наступному ряду можна використовувати відрізану частину від попереднього ряду. За рахунок цього при застосуванні даного типу покрівельного матеріалу завжди досвідчені професіонали вам допоможуть досягти витрати коштів по мінімуму.

 

Існує велика різноманітність видів нарізок такої черепиці і досить широка кольорова гама, що дає можливість вибрати м’яку покрівлю для будь-якого будинку- від простого садового будиночка до солідної садиби з палацовими шпилями, повністю реалізовуючи будь-яку фантазію господарів споруди.

 

Термін служби м’якої бітумної черепиці може бути до 50-ти років, як і у дорогих покриттів, наприклад, керамічної черепиці.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*