Монтаж панелей сайдинга

Необхідно уникати зберігання панелей в місцях, де температура може піднятися вище 60 ° С. Монтаж панелей краще здійснювати в теплу пору року, так какдаже на слабкому морозі (нижче 10-15 ° С) сайдинг стає крихким, погано ріжеться і важко гнеться.

Для нарізки панелей і фурнітури рекомендується користуватися ножицями по металу і маленькою болгаркою з зовнішнім діаметром диска 125 мм (диск може використовуватися як по металу, так і по каменю).

 

Монтаж панелей сайдинга

 

Панелі сайдинга при нагріванні розширюються, тому при установці кожного елемента фурнітури або самої панелі необхідно між торцями і найближчими елементами залишати зазор в 4-5 мм. Якщо монтаж проводиться в холодну пору року (до-15 ° С), то зазор збільшується до 10-12 мм. Для запобігання появи взимку щілин у панелях необхідно при стикуванні двох елементів робити стик з нахлестом зовнішніх поверхонь (досить 2 см).

Після встановлення вертикальних елементів по периметру всіх стін монтується початковий профіль. Важливо стежити за горизонтальністю і прямолінійністю при його укладання (це легко зробити за допомогою рівня і шнурка). Початковий профіль стикується, як і всі елементи, з проміжком.

Монтаж панелей сайдингу здійснюється знизу вгору. Панелі кріпляться через кожні 40 см; при цьому кожна окрема панель повинна триматися на саморезах вільно і легко пересуватися вправо-вліво. Верхня панель фіксується фінішної планкою.

 

При обшивці фронтонів панелі необхідно обрізати під кутом, як показано на малюнку.

У висновку Вашій увазі надається посилання на відео-інструкцію з монтажу сайдингу від одного з найбільших російських виробників: http://www.youtube.com/watch?v=8kvYybzGIXI

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*