Нанесення наливних підлог

Наливна підлога використовують у будівництві з давніх часів, і деякі не уявляють, як вони виглядають. Поглянувши на назву вже можна зрозуміти, що їх заливають. Однак спочатку все-таки хочеться розібратися в їх основних характеристиках і складі.

Нанесення наливних підлог

У наливних підлогах використовуються полімери, найчастіше зустрічаються поліуретанові і епоксидні.

Поверхня наливних підлог може мати такі типи покриттів, як: глянсове, напівглянсове, матове і напівматове. Відразу хочеться виділити основні переваги наливних підлог. Вони найбільш гігієнічні, миються з легкістю. Їх поверхня досить герметична, завдяки чому в підлогу не проникає бруд, волога і бактерії. Можна відзначити, що ці підлоги триматися досить довго і термін їх служби досягає 20-ти років. Даний тип підлогового покриття бажано використовувати в кімнаті, яка освітлюється сонцем, так як в цьому випадку підлоги на довгий час зберігають насиченість кольорів і відтінків. Ці підлоги на 100% екологічні, тому їх можна застосовувати в шкільних установах, садах і дитячих кімнатах. Наносити їх на поверхню досить легко. Говорячи про недоліки можна відзначити тільки те, що перед нанесенням суміші потрібно врегулювати вологість поверхні. Крім цього, демонтувати ці підлоги досить проблематично.

Можна також відзначити, що якщо ви хочете зрештою отримати якісне покриття, то краще всього доручити нанесення суміші професіоналам у цій галузі. Найважливішим етапом є підготовка поверхні. В якості підстави може бути використано як дерево, так і бетон. Спочатку потрібно усунути з поверхні різні забруднення і пил. Обов’язково слід звернути увагу на те, що вологість підготовленій поверхні не повинна досягати 5%. Перед заливкою підлог поверхню бажано відшліфувати, щоб зробити її максимально гладкою і усунути всі нерівності. Наступним кроком є нанесення грунтового шару для закриття пір, що запобіжить проникнення повітря. Для досягнення найкращого ефекту застосовують грунт з кварцовим піском.

 

Нанесення наливних підлог

 

Після висихання грунтового шару наноситься перший базовий шар суміші наливних підлог. Його просто виливають на підготовлену поверхню і розрівнюють за допомогою ракеля, який забезпечує більш рівний шар покриття. Крім цього, при роботі з даним типом покриття обов’язковим є використання насадок на взуття (краскоступов), так як з їх допомогою можна пересуватися по підлозі не завдаючи йому шкоди. Через кілька годин після нанесення базового шару потрібної пройтися валиком з голками по його поверхні для видалення залишків повітря.

Якщо ж ви задумали надати якоїсь текстуру майбутнього підлозі, то на поверхню можна нанести шматочки пластику різної форми, а потім покрити все це поліуретановим лаком.

 

Приблизно через 2 доби, протягом яких повинен висохнути первісний шар, слід нанести фінішний шар, товщина якого не повинна перевищувати 2 мм. Ви маєте можливість вибрати будь-який відтінок остаточного шару. Щоб забезпечити найбільшу міцність його також можна закріпити лаком.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*