Незнімна опалубка для фундаменту — інструкція з монтажу

Конструкція незнімної опалубки

Як переваги незнімної опалубки можна відзначити те, що вона абсолютно не вбирає воду. Таким чином ви можете бути впевнені у збереженні правильних пропорцій що заливається бетонного розчину.

Як теплоізолятор деякі види незнімної опалубки захищені від загоряння, а також вони надзвичайно стійкі у вологому середовищі.

Але можна відзначити і мінуси цієї конструкції. Перш за все — це дорожнеча. Але в той же час варто пам’ятати, що застосовуючи незнімну опалубку ви зможете заощадити на теплоізоляційному шарі.

Типи незнімної опалубки

Конструктори розробили кілька типів незнімної опалубки. Давайте розберемося, що вам може надати сучасна будівельна галузь.

Класичним типом незнімної опалубки є плити з пінополістиролу. Незважаючи на свою легкість — вони досить міцні, є відмінними теплоизоляторами і в той же час не перешкоджають необхідної циркуляції повітря.

плиты из пенополистирола

фібролітових незнімна опалубка

Технології будівництва з застосуванням незнімної опалубки

Крім зведення фундаментів — незнімна опалубка також широко використовується при зведенні стін. Більш того, в ряді випадків таке використання є основним.

Отже, для того, щоб звести стіну з використанням незнімної опалубки — її необхідно встановити на гідроізольований фундамент. Плити фіксуються на залишених стирчать з фундаменту арматурні прути. Ці прути служать основою для формування нових лав армуючої сітки, при цьому сусідні прути повинні з’єднуватися внахлест.

При монтажі першого ряду незнімної опалубки ретельно виверьте місця розташування майбутніх дверних прорізів і місця примикання внутрішніх стін.

Далі поступово нарощуйте сітку арматурних прутків і обидві стінки незнімної опалубки. Фактично ви готуєте основу для створення своєрідного бутерброда — конструкції, де два шари теплоизолирующего матеріалу буду обмежувати бетонної відливання з металевим каркасом.

Каркас незнімної опалубки

Якщо ви будуєте бетонні стіни з незнімної опалубкою, то в ході їх зведення також необхідно уважно стежити за місцями підбиття інженерних комунікацій і формування елементів конструкції будівлі. Найкраще закласти місця їх проникнення або будівництва заздалегідь, щоб потім не довбати застиглий бетон.

Якщо ви придбаєте якісні, пружні блоки незнімної опалубки, ретельно підготуєте кріпильні засоби і надійно закріпіть встановлену конструкцію — то будівництво фундаменту або стін з незнімної опалубкою може виявитися досить доступним процесом.

2 комментария

  1. КАКОЙ робот? Роботизированный кран, с несвойственной человеку точностью складывающий конструкции из сборного железобетона или аккуратно выгружающий в опалубку будущий монолит — вполне возможно. А 3D-принтер — инструмент для ваяния штучных архитектурных излишеств, который при использовании не по назначению даст результаты, характерные для использования инструментов не по назначению.

  2. Несъемную опалубку выполняют в том случае, когда не требуется удаление материала с поверхности фундамента. В частном строительстве обычно используется ленточный фундамент, для его возведения используют съемную опалубку из готовых металлических щитов, фанеры или досок.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*