Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Сьогодні постійне зростання цін на нерухомість не дозволяє придбати квартиру своєї мрії і власники, особливо молоді сім’ї, все частіше замислюються про необхідність перепланування. Якщо мова йде про покупку новобудови, ідеальним варіантом буде задуматися про планування ще на етапі будівництва будинку. Цілком реально купити квартиру, в якій будуть тільки несучі стіни, а потім додати внутрішні перегородки з цегли або навіть гіпсокартону. Перенесення стіни в новому будинку теж зазвичай коштує недорого. Якщо ж квартира вже давно куплена, перепланування буде трохи складніше.


перепланировка однокомнатной квартиры в двухкомнатнуюперепланировка однокомнатной квартиры в двухкомнатную

Схема перепланування кімнати в дві кімнати

Коли розділяти :

    ширина кімнати набагато менше довжини, а площа — від 20 метрів в кімнаті 2 вікна стіна між кімнатою і кухнею не капітальна

Недоліки:

    Прохідна кухня або кімната Невеликі кімнати Якщо вікно одне — темна спальня

Квадратну кімнату з двома вікнами теж легко розділити, додавши гіпсокартонну стіну, хоча кімнати можуть вийти прохідними.

а эта планировка новостройки была буквально создана для разделения

Додаткова кімната в в однокімнатній квартирі

Студія з окремою спальнею

Якщо ж площа або кількість вікон в приміщенні не дозволяє повністю відгородити кімнату, варто розглянути варіант квартири — студії. Студія дозволить виразити індивідуальність власника, вона виглядає сучасно, а відсутність зайвих стін візуально збільшує площу.

Студія краще, якщо :

    квартира не ділиться на світлі кімнати і кухню маленька загальна площа квартира — студія підійде частого прийому гостей

Недоліки:

    тільки одна спальня запахи з кухонної зони вимагає сучасного дизайну і ідеального порядку

Кухонна зона може бути нічим не відділена від вітальні, тоді для візуального розділення простору варто використовувати різний тип підлогового покриття: плитку і ламінат, різний колір підлоги, подіум в кухонній частині.

использование перегородки для разделения комнаты

Використання перегородки для розділення кімнати

Якщо приміщення дозволяє, кухонна зона може бути відокремлена барной стійкою або невисокою перегородкою. Це створить затишок і ілюзію усамітнення.

Який би варіант ви не вибрали, орієнтуйтеся на свої особисті смаки і стиль життя, забудьте про стандарти. Індивідуальний дизайн квартири дозволить перетворити навіть невелику площу в місце, куди хочеться повертатися завжди.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*