Переваги оциліндрованих колод

Споконвіку на Русі в будівництві використовувалася деревина. З неї будували практично все: селянські хати, лазні, колодязі, царські хороми, храми. За свою довгу історію деревина показала, що вона довговічна, надійна і доступна в обробці.
До основних позитивних якостей деревини слід віднести малу теплопровідність, стійкість до механічних пошкоджень, легкість обробки, стійкість до впливу солей і кислот.

Головною особливістю є те, що деревина «дихає», що створює сприятливий мікроклімат у приміщенні. Цей матеріал добре просочується різними розчинами, що знижує шанс загнивання і появи грибків і плісняви.

 

Переваги оциліндрованих колод
Розвиток технологій дозволяє збільшити експлуатаційні здатності деревини, не знижуючи при цьому її природних властивостей. Інновацією в деревному будівництві є оциліндрованої колоди, яке встигло завоювати увагу споживача. Оциліндрована колода являє собою оброблений на спеціальному верстаті деревний стовбур, який має по всій довжині однакову форму і розміри. Наявність спеціального «місячного паза» дозволяє в короткі строки провести зведення будівлі. Крім того, професійно виточені пази дозволяє залагоджувати колоди щільно, знижуючи шанс появи щілин і зазорів. Щільні кутові з’єднання забезпечують жорсткість конструкції. Будинки, зібрані з оциліндрованих колод, володіють відмінною теплоізоляцією, що перевищує теплоізоляцію цегельних і бетонних стін у 4-5 разів.

 
Головним достоїнством оциліндрованих колод є екологічність. Деревина здатна «дихати», що забезпечує хороший повітрообмін в приміщенні. Повітря завжди буде свіжим, що створить приємний мікроклімат в приміщенні. Крім того, деревина здатна підтримувати оптимальну вологість і кисневий баланс у приміщенні, що також сприятливо позначиться на здоров’ї проживаючих. Професійна обробка колоди антисептиками дозволить запобігти появі грибків і плісняви.
Оциліндрована колода зберігає всі естетичні властивості деревини, створюючи при цьому неповторний і стильний вигляд. Оциліндрована колода не вимагає подальшої обробки, що значно скорочує витрати.
Оциліндрована колода стане відмінним вибором для людей, охочих зрадити свого будинку чарівну красу і стиль.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*