Підключення терморегулятора до теплого підлозі фото — інструкція

У системах управління теплою підлогою роль керуючого блоку грає терморегулятор — прилад, що обробляє інформацію, що надійшла від термодатчика, і відповідно із заданим режимом включає або відключає нагрів підлоги.


подключение терморегулятора к теплому полу

Програмовані і непрограмовані терморегулятори

Програмовані термостати дорожче і складніше в управлінні, але при цьому дозволяють значно заощадити енергоресурси, відключаючи нагрів підлоги або знижуючи його температуру в нічні години або вдень, коли його обігрів не потрібен.

Механічні непрограмовані термостати управляються простим поворотом ручки до зазначеної відмітки. Електронно — цифрові — за допомогою кнопок, сенсорної панелі або пульта ДУ. Ціна непрограмований термостатів нижче через гранично простий логічної частини.

За способом установки термостати бувають:

    вбудовуються — їх встановлюють в спеціальне поглиблення в стіні ; накладні — їх кріплять на стіну за допомогою шурупів або саморізів.

Вибір типу установки — справа смаку, але функціональність він не впливає.

Датчики для виміру температури

Датчики являють собою термопару з двох проводів, изменяющую опір ланцюга при нагріванні. Дроти підключаються до відповідних клем терморегулятора. Датчики бувають:

    виносні ; вбудовані.

Виносні поділяються на датчики температури підлоги або повітря. Перші монтують одночасно з укладанням гріючих елементів прямо під фінішне покриття, другі — в зручному для вимірювання температури повітря місці. Вбудовані датчики знаходяться прямо всередині термостата. Деякі моделі терморегуляторів мають обидва типи датчиків.

У ванній і на кухні краще встановлювати термостати з датчиком температури підлоги — повітря в цих приміщеннях може нагріватися від плити або гарячої води, підлога при цьому залишиться холодним.

Підключення терморегулятора до електричних теплим полам

Електричні теплі підлоги виконують за допомогою кабелю, що гріє з високим опором або інфрачервоної плівки. Їх укладають на спеціально підготовлену основу, після чого роблять стяжку підлоги і укладають фінішне покриття.

Технологія підключення терморегулятора :

До монтажу підлоги необхідно визначити місце, де буде розташовуватися терморегулятор, і спланувати його підключення до електричної мережі. Для підключення терморегулятора необхідно напруга 220 В змінного струму, тобто можна підключити його до звичайної розетки або до окремого кабелю через автоматичний вимикач. При укладанні підлоги вибирають місце для термодатчика. Він повинен розташовуватися неподалік від термостата, на вільному від меблів ділянці підлоги. схема установки терморегулятора

Підключення терморегулятора

    Перевіряють працездатність терморегулятора : Подають харчування 220 В; Встановлюють мінімальне температурне значення на терморегулятор ; Включають нагрів підлоги тумблером ; Міняють температурний режим на максимальний поворотом ручки або за допомогою кнопок — при цьому повинен почутись клацання, що сповіщає про замикання ланцюга обігріву.

Підключення терморегулятора до водяних теплим полам

Терморегулятори для систем водяного опалення підлоги являють собою прилад для управління сервоприводом, що регулює подачу теплоносія в контур обігріву. Вони можуть бути як з електронним, так і ручним управлінням, при цьому в таких системах регулювання зазвичай використовуються датчики вимірювання температури повітря, а не статі, через велику інерційності нагрівання.

подключение терморегулятора к водяным теплым полам.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*