Поилка для курей своїми руками — інструкція з виготовлення

Добрий день шановні передплатники порталу Stroy — Shkola. ru. Сьогодні ми розберемо з вами, як робляться поїлки для курей своїми руками. Ця стаття буде корисна в першу чергу тим, хто тримає на дачі господарство, а саме розводить курей або іншу птицю. Отже почнемо.


поилка для кур своими руками

Зразок масової поїлки для курей — фото

У цьому плані більше підходить поїлка, виготовлена з труби. Нижче наведені етапи її виготовлення.

Етап 1 Необхідні матеріали.

обычная поилка (миска) для кур

Пластикова труба, яка служить для подачі води

Етап 2.

У трубі прорізаємо отвір (для цього можна використовувати підігрітий ніж або електролобзик). Не забуваємо в процесі роботи обробляти краю, щоб вони не вийшли гострими. У певному місці встановлюємо кронштейни і тільки після цього кріпимо трубу. Якщо кури мешкають в клітці, то ви можете використовувати ту ж схему, але трохи інше кріплення (воно показано на картинці).

делаем крепление для пластиковой трубы

Зразок вакуумної поїлки для птиці

Плюси і мінуси

Головною перевагою можна назвати те, що це не зажадає особливих матеріальних вкладень. Крім того, монтаж відрізняється простотою, а експлуатація — зручністю. Але, зрозуміло, є й недоліки. По-перше, вам доведеться купувати деякі матеріали. По-друге, таку поїлку досить легко перекинути, та й кури можуть піднятися на неї і забруднити.

Технологія виготовлення ніпельної поїлки для курей

Це, мабуть, самий дорогий варіант виготовлення поїлки. Це пояснюється тим, що в процесі роботи вам знадобляться пластикові труби, уловлювач крапель і, відповідно, ниппели. Одним з найважливіших моментів при цьому є те, що ви повинні вникнути в суть самої ніпельної поїлки. Це можна зробити за допомогою наведеної картинки.

схема ниппельной поилки для кур

Схема ніпельної поїлки для курей

Отже, приступаємо до роботи.

Етап 1

Під’єднуємо до труби необхідні ємності з водою, потім ставимо заглушку. Монтуємо її в приміщенні курятника. Після цього залишається лише вкрутити ніпель і уловлювач крапель.

Етап 2.

Тепер власне про сам уловлювач. їм може послужити нам звичайна обрізана пластикова пляшка. Головним її призначенням є те, що вода не ллється даремно, а птахи зможуть попити пізніше, коли захочуть.

Відео — ніпельна поїлка для курс своїми руками

Плюси і мінуси

До переваг можна віднести те, що виключається утворення застояної води. Крім того, ви можете обладнати автоматичну лінію подачі води — під’єднати поїлку до водопроводу. Після цього вам не доведеться постійно стежити за її рівнем в резервуарі.

Тепер про недоліки. Перш за все, це значні витрати. Також великі кури зможуть підійнятися на конструкцію і попросту її зламати. А це ще деякі витрати.

У підсумку хотілося б відзначити, що всі описані методи виготовлення поїлки можна застосовувати як для « клітинних » курей, так і для тих, хто живе «на волі ».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*