Покрівля мідна

Мідна покрівля — винахід суто російське. Лише в Росії мідь видобувається в достатніх кількостях, щоб людям було по кишені використовувати її як покрівельний матеріал. Для Європи та Америки, не так багатих цим копалин, крити дахи міддю занадто дорого навіть для найбільш заможних громадян.

А тим часом, мідь має ряд переваг, які ставлять її на щабель вище інших покрівельних матеріалів для тих, хто звик надійно і вигідно вкладати гроші.

Покрівля мідна

По-перше, мідь відноситься до найбільш малоокісляемим металам. Це означає, що мідна покрівля переживе не одне сторіччя.

По-друге, вона більш пластична, ніж залізо — це з одного боку полегшує, а з іншого, ускладнює роботу покрівельників.

По-третє, мідь чудово виглядає — не гірше дорогоцінних металів, класти які на дах все-таки ще не прийнято.

Нарешті, мідна покрівля завоювала велику популярність завдяки своїй престижності. Незважаючи на те, що видобуток її у нас в країні велика, мідна покрівля все ж не кожному по кишені.

Термін служби мідної крівлі вселяє повагу. Це 100-150 років. За нею не треба доглядати, але при необхідності мідь легко ремонтується.

Протягом настільки довгого життя колір мідної крівлі міняється: спочатку вона червонувато-жовта, яскраво блискуча на сонці, потім з’являється благородний бронзово-коричневий колір, незабаром змінний на матово-чорний, і, нарешті, постарівши (років через п’ять), вона назавжди стає яскраво-зеленою. Окис міді оберігає метал від дії атмосфери краще будь-якої фарби. Отримати відразу «підсумковий» зелений колір можна штучним патинуванням.

Покрівля мідна ТЕГОЛА (Італія)

Використання мідної покрівлі Тегола на класичній двосхилим або пірамідальної покрівлі, надає готовому будинку витончену красу, порівнянну з чарівністю старовинних європейських особняків. Мідна покрівля від Тегола — це бітумна основа, запакована зверху в мідний шар

Покрівля меднаяРАННІЛА (Фінляндія)

Довговічний і живий покрівельний матеріал. Мідна покрівля від Ранніла

Покрівля мідна Ікопал (Фінляндія)

Рулонні матеріали на бітумній основі із захисним шаром з тисненням теплостійкою металевої фольги з полірованого або кольорового алюмінію, міді або нержавіючої сталі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*