Поради з ремонту підлоги в туалеті

Підлогу в туалеті постійно піддається впливу не тільки вологи, але і води, яка використовується при регулярних вологе прибирання приміщення, а так само, може бути просто пролита на підлогу. Тому для ремонту підлоги в туалеті не варто використовувати матеріали з низьким рівнем вологостійкості.

Поради з ремонту підлоги в туалеті

Дерев’яна підлога з тонкої статевої рейки та ламінату швидко розбухне і спучиться, а потрапила під нього волога призведе до утворення гнилі і швидкого руйнування. Товсті дошки протримаються довше, але і вони володіють тими ж недоліками. Не врятує навіть фарба для туалету, адже фарбують тільки лицьові поверхні дощок, а їхні торці і виворіт як і раніше залишаються незахищеними.

Хорошим виходом з положення стане застосування лінолеуму в туалеті. Він вологостійкий, має привабливий зовнішній вигляд і є найдешевшим підлоговим покриттям для даного виду приміщень. Крім того, площа туалету не велика, і можна використовувати залишки лінолеуму від підлогових покриттів в кімнатах і коридорі.

Правда, є одне «АЛЕ»: повністю герметизувати краю лінолеуму навколо унітазу не вдається й під нього підтікає вода. Тому, лінолеум час від часу потрібно піднімати, промивати дезинфікуючим розчином разом з бетонною основою і грунтовно просушувати. Тоді можна уникнути появи сторонніх запахів в приміщенні.

Найчастіше застосовують кахель для туалету. Клеїться він на герметичну клейову стяжку, що має високу водовідштовхувальну здатність і рівномірно заповнює всі тріщини і нерівності на бетонній поверхні. Вода і під неї не зможе просочитися, та й самому покриттю не заподіє шкоди. Але плитка повинна бути саме підлогової, тобто мати матову шорстку поверхню, яка навіть в мокрому стані не дозволить ногам посковзнутися. Колір такої плитки повинен відповідати забарвленню стін. Ось тільки тон її повинен бути трохи темніше.

Комментарии закрыты.