Прикрашаємо дачну ділянку — садовими арками зробленими фото

Добрий день передплатники сайта Stroy — Shkola. ru. У сьогоднішній статті ми розберемо інструкцію, як зробити садові арки своїми руками, але все по порядку давайте спочатку розберемося, що це таке. Садові арки для квітів — це елемент оформлення дачної ділянки при якому ваша дачна життя наповнюється новими фарбами і враженнями ваших гостей від дивовижних рослин, якими наповниться ваша дачна після зведення садових арок на ділянці.


садовая арка своими руками

Каркас арки для квітів

Для виготовлення каркаса нам знадобляться:

    4 бруса 10 * 10 см, для того щоб зробити опори і звести стіни для арки : 2 дошки для створення даху нашої арки ; 4 рейки 3 метри кожна — це необхідно для того, щоб заповнити порожнечу між опорами стін.

Дерево має бути обов’язково добре просушенное, щоб не було деформацій після процесу монтажу.

садовая арка своими руками

Верхній елемент каркаса садової арки

Далі кріпимо до арки підставу з брусків, і безпосередньо прибиваємо дерев’яні рейки за допомогою молотка і маленьких цвяхів. Варто відзначити, що підстава кріпиться за допомогою саморізів. Наступний крок — це бічна панель арки, її робимо за допомогою тих же дерев’яних рейок, таким чином заповнюємо за допомогою них порожнечу, яку потім цілком вдало закриють наші вьющіея рослини. Зверніть увагу, що бічні стіни арки робляться у формі решітки.

боковая панель арки для цветов

Каркас для садової арки з дерева готовий

Як вписати садову арку в дизайн дачної ділянки

Дійсно, арка готова залишилося два моменти — це установка арки і кріплення на арку рослин. Давайте почнемо по порядку, встановити садову арку найвдаліше біля входу в ваш сад, виглядати це буде наступним чином.

садовая арка в качестве калитки

плетеная арка - забор

Горизонтальна арка, службовка входом в сад

Варто звернути увагу, що бувають і не тільки арки певної форми і розміру, немає на них все не закінчується, наприклад існують довгі горизонтальні арки, які можна вписати уздовж садових доріжок

Довга садова арка

Якщо ви ще не визначилися, яким чином вписати садову арку в дизайн дачної ділянки — пропонуємо вам цікавий спосіб виготовлення Садовій арки у вигляді альтанки, так-так саме у вигляді дачної альтанки

Довга садова арка

Ну і наостанок, давайте подивимося, як зробити каркас для садової арки з бруса.

деревянная садовая арка из бруса

Рослини для садової арки

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*