Шпаклівки сухі

Шпаклевка — пастоподібна маса, приготовлена ;з тонко меленого мінеральної речовини на масляних, клейових та інших сполучних. Шпатлювання — етап підготовки стін для нанесення остаточного декоративного покриття (забивання тріщин, шорсткостей, вм’ятин і т. д.).

Шпатлювання стін — останній, підсумковий, відповідальний етап підготовки до нанесення покриття, будь то фарбування, наклейка шпалер, і т. д.

Шпаклівки сухі

Шпаклівки являють собою досить великий клас будівельно-оздоблювальних матеріалів. Залежно від галузі застосування, вони можуть бути для внутрішніх рабо і зовнішніх. Сучасні шпаклівки випускаються як в сухому вигляді (розводяться водою), так і у вигляді готових паст в герметичній упаковці.

Шпатльовочная маса із сухих сумішей готується тільки тоді, коли Ви приступаєте до Шпатлювання стін, так як час її дії обмежена. У сучасних шпатлевках воно визначається їх складом, орієнтовно 5 — 24 години.

Приготування сухий шпаклівки. Чисту холодну воду влити в чисту ємність і насипати таку кількість сухої шпатлівки, щоб після енергійного розмішування вийшла однорідна маса без грудок. Для заповнення тріщин і дірок використовувати більш густу консистенцію шпаклівки, ніж для шпаклювання всій поверхні.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути сухою, стабільним, очищеною від пилу, бруду, жиру, залишків старої фарби та інших забруднень, здатних знизити адгезію. Поверхня перед нанесенням шпаклівки ilmax 6420 restorcoat необхідно обробити грунтовкою 4180 primer.

Шпаклівки сухі

Сухі шпаклівки виготовляються з цементу, гіпсу і добавок, що забезпечують їм еластичність, гарну адгезію, водостійкість, довговічність, зручність у роботі. Покриття стін шпаклівкою на гіпсовій основі відрізняється чистим білим кольором, пластичністю, добре шліфується. Застосовується тільки в сухих приміщеннях, відмінно підходить для гіпсокартону. Шпаклівки для стін на основі цементу складніше в роботі, але більш вологостійкі, можуть застосовуватися у вологих приміщеннях. Шліфувати прошпакльовані стіни можна через 1 — 2 доби.

Поради майстра

Під час виконання робіт і висихання розчину слід оберігати поверхню від впливу прямих сонячних променів, атмосферних опадів та інших несприятливих чинників навколишнього середовища. Температура навколишнього середовища та основи повинна бути в діапазоні від +5 ° С до +25 ° С.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*