Скільки коштує ремонт туалету?

При підрахунку, у скільки обійдеться ремонт туалету, ціна на матеріали повинна братися з урахуванням відходів матеріалу при розкрої. Тільки уявіть собі картинку: при роботі виявилася зламаною одна з облицювальних плиток, і саме її не вистачило, щоб закінчити роботу.

Скільки коштує ремонт туалету?

Звичайно, можна і в магазин збігати, але в таких випадках вступає в дію «закон бутерброда», слідуючи якому ви оббігати все місто, але так і не зможете знайти саме те, що вам потрібно. Так чи не простіше витратити трохи «зайвих» грошей, щоб позбавити себе від можливих неприємностей у майбутньому?

Щоб визначити, скільки коштує ремонт туалету, необхідно підрахувати потрібну кількість всіх матеріалів (з запасом), необхідних для обробки приміщення. З плитками і панелями це зробити не складно, можна скористатися звичайним методом накладання. Дізнайтеся їх розмір у магазині і порахуйте, скільки штук увійде на кожну стіну. Ну, а лаки, фарби, шпаклівки, грунтовки та клеї розраховуються за нормою витрати на одиницю площі. Ці дані завжди маються на упаковці. Досить просто помножити їх на площу оброблюваної поверхні і на кількість обробних шарів.

Потім складається кошторис на ремонт туалету. Тобто всі необхідні матеріали зводимо в одну таблицю, вказуємо їх кількість, множимо на взяту з прайсу магазину ціну і в результаті отримуємо загальну суму витрат на придбання матеріалів. Але цифра ця ще не повна. Вона не враховує втрати коштів на транспортні витрати з доставки матеріалів на будинок. Та й додати 10% до цієї суми на непередбачені витрати теж не завадить. Мало що може статися — ціни на матеріали зміняться або виявиться, що ви дещо випустили з уваги при складанні проекту. Прикро, якщо через дрібниці довгоочікуваний ремонт доведеться зупинити в самому розпалі.

Комментарии закрыты.