Сланцева покрівля

Історія освіти сланцевої покрівлі (сланцю) почалася сотні мільйонів років тому. Під впливом високих температур піску, мулу та інших природних компонентів самою природою був створений сланцевий камінь (сланець).

Сланцева покрівля

‘СланцеваяСланец — натуральний природний камінь, є воістину самим міцним і довговічним покрівельним матеріалом. Ось вже більше двохсот років сланцеві плитки (сланець) компанії Theis-Boger, заснованої в 1907 році, різних натуральних кольорів і відтінків з характерним блиском, нетускнеющім довгі роки прикрашають відомі європейські палаци і замки, кафедральні собори та церкви, резиденції перших осіб держав. Theis-Boger стала першою компанією, що вийшла зі сланцевим покрівлею (сланцем) на міжнародний ринок покрівельних матеріалів.

Сланцева покрівля (сланець) являє собою плитки різної геометричної форми, розміру і товщини. Різноманітність видів укладання та унікальні природні якості сланцевої покрівлі (сланцю) дозволяють на довгі роки надійно облаштовувати покрівлі будь-якого ступеня складності.

Якість сланцевої покрівлі (сланцю) компанії Theis-Boger, що поставляється в Росію, підтверджено результатами досліджень зразків на відповідність європейському стандарту EN 12326-2, проведених у вересні 2000 року німецьким Державним інститутом з дослідження будівельного матеріалу (EIFELINSTITUT).

На підставі багаторічного досвіду видобутку, переробки і застосування в будівельній галузі сланцевої покрівлі (сланцю), компанія Theis-Boger надає офіційну 50-річну гарантію на свою продукцію.

На додаток до прекрасним естетичним якостям, продукція Theis-Boger є:

• стійкої до всіх викидається в атмосферу хімічним елементам, шкідливим газам, маслам і розчинам;

• корозійно-, зносо-і теплостійкою;

• стійкої до ультрафіолетового випромінювання;

• низькі водопоглащеніє і водопроникність;

• висока морозостійкість.

Сланцева покрівля

Сланцеві плитки Theis-Boger:

• не змінюють колір;

• не реагують на часту зміну температури;

• не деформуються при тепловому розширенні.

Пропоновані способи укладання сланцевих плиток:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*