Суха стяжка підлоги — інструкція

Після будівництва будинку або ремонту квартири підлогу починають робити в найостанніший момент в цьому уроці ми будемо вважати, що такий момент уже настав. Отже нижче ми навчимося робити суху стяжку підлоги своїми руками і розберемо переваги перед стяжкою підлоги з бетону

.

Переваги сухої стяжки перед цементної

Переваги сухої стяжки підлоги перед мокрій або бетонної заливкою вельми істотні основною перевагою є простота стяжки і ресурс часу. Адже суха стяжка підлоги робимося всього за кілька годин за умови, що виконувати її будуть компетентні в будівництві люди.

А бетонна (мокра) стяжка підлоги робиться в основному тільки фахівцями в будівельній індустрії і головний недолік — це доведеться виїхати з квартири на кілька днів, т. к бетон повинен « Схопитися »- настоятися кілька днів і просушитися для якісної стяжки.

Крім цього вже давно відомо, що стяжка підлоги з керамзитом дозволить поліпшити звукоізоляцію нашої підлоги в рази в порівнянні з бетонною заливкою.

Також при бетонної заливці підлоги необхідно достатня кількість цементу і піску, що ускладнює завдання якщо ви збираєтеся робити стяжку підлоги в квартирі, а не в будинку.

Відео — суха стяжка підлоги своїми руками

Покроковий процес стяжки підлоги своїми руками

Крок 1

Спочатку видалимо стару підлогу і вирівняємо його за допомогою звичайного кельні і цементу закривши всі отвори, які можуть нам надалі перешкодити.

Крок 2

На другому кроці ми укладемо поліетиленову стрічку або пергамент на підлогу — це дозволить нам зробити паро і влогоізоляцію, яка запобіжить спучування нашого підлогового покриття надалі.

укладка полиэтиленовой пленки на пол

Укладання сипучих матеріалів

процесс выравнивания поверхности

Процес укладання плит на насип з керамзиту

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*