Трохи про утеплення фундаменту

Утеплення фундаменту є невід’ємною частиною процесу споруди підвального приміщення будинку, причому це ніяк не залежить від того, буде підвал опалювальним або ж ні- утеплювати його в будь-якому випадку варто (це запобігти утворенню вогкості і цвілі на стінах підвальних приміщень).

 

Трохи про утеплення фундаменту

 

Найбільш ефективним є так званий комбінований метод утеплення фундаменту: коли утеплюють спочатку безпосередньо стіни підвалу, а потім, після засипки грунту, утеплюють і сам грунт по всьому периметру житла на ширину 0,5-1 метри.

 

Причому позитивно це позначається на будинку і за відсутності підвального приміщення в ньому: утеплення грунту по периметру будинку знижує величину морозного здимання грунту і захищає будь фундамент від можливих механічних пошкоджень.

 

У плані утеплення фундаменту, так само, як і в будь-який інший процедурі при будівництві будинку, необхідно підходити до процесу з розумом і розрахунком.

 

Інакше помилкова економія надалі ще більше може вдарити по Вашому гаманцю, а то й зовсім занапастити побудований будинок в цілому.

 

У даній статті Вашій увазі надається відео посібник з комбінованого утепленню фундаменту будинку http://www.youtube.com/watch?v=jWoNAMWudZE

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*