Використання і укладання армуючої сітки для стяжки

Стяжка, види Стяжка являє собою проміжний шар між чорновим підлогою і декоративними покриттям для підлоги (кахель, ламінат, паркет і т. д.). Стяжка може служити тільки для вирівнювання підлоги з супутньою функцією розподілу навантажень або додатково забезпечувати тепло-, гідро-, звукоізоляцію приміщення. Стяжка монолітна. Для неї використовують бетон різних марок і видів (цементно — піщані, з піском і щебенем, пінобетон, керамзітбетонние, пінополістиролбетон і т. п.).

Стяжка плаваюча. В цьому випадку підстава відокремлюють від стяжки шаром тепло-, гідроізоляційного матеріалу (наприклад, коли цементно — піщаний бетон заливають на поліетиленову плівку або мінеральну вату) або їх поєднання.

плавающая стяжка пола фото

Армуюча сітка для стяжки підлоги — фотографія

Армуючу сітку виробляють двох видів: протяжна арматура (сітки з металу — зварні або з катанки, поліпропілену або скловолокна, об’ємний каркас) і армування дисперсійне (фібри зі скла, сталі, базальту). Кожен вид сітки призначений для певного виду стяжки. Можливе комбінування. Металева сітка, укладена в стяжку, дозволяє виключити появу просідань і тріщин, гарантує міцність при експлуатації готового статі. Сітки з пластика не піддаються корозії, набагато дешевше і легше металевої. Монолітне армування При цьому способі армування відрізки арматури скріплюють між собою пластичною сталевий дротом або зварювальним апаратом таким чином, щоб вийшли квадратні осередки зі стороною від 10 до 20 см. Укладають такий каркас не так на чорнову підлогу, а на спеціальні опори. Рекомендується укладання сітки в два шари. При вмінні поводитися зі зварювальним апаратом, можливо самостійне виготовлення армуючої такий армуючої сітки, проте не виключені дефекти у вигляді стоншування арматури в місцях з’єднання. Готові сітки для армування Їх виготовляють зварними або в’язаними, з полімерів або металу. Сітки укладають поверх шарів гідро і теплоізоляції для поліпшення характеристик бетону.

Монтаж металевої армуючої сітки для стяжки підлоги

Армуюча сітка для стяжки підлоги, види, призначення

армирующая сетка для стяжки пола - фотография

Маяки для стяжки підлоги — фото

Відстань між маяками витримуємо близько півтора метрів, відстань від стін максимум 10-30 см. Якщо відстань буде більше, стяжка може вийти нерівною. При цьому права, якими будемо розрівнювати стяжку, повинно бути довше, ніж відстань між направляючими (мінімум на 20 см). Перед роботою прибираємо наявні плінтуса, демонтуємо старе підлогове покриття, настилаємо теплоізолюючі шаром близько 15 см (керамзит і т. п.). Всередину керамзитовою подушки (в середину шару) укладаємо перший шар армуючої сітки. Утрамбовуємо утеплювач і настилаємо поліетиленову плівку.

укладка полиэтиленовой пленки на керамзит

Укладаємо армуючої сітки на підставки

Маяки будемо виставляти паралельно найбільш довгою стіні приміщення. Для зручності роботи та дотримання горизонтальності слід натягнути між стінами капронові нитки, які служитимуть орієнтирами при монтажі планок. Коли нитки натягнуті, кожен профіль піднімаємо до положення натягнутих ниток і закріплюємо розчином будівельного гіпсу або алебастру.

укладка маяков для стяжки пола - фото

Заливаємо розчин між маяками

рухати правою по маяках, розрівнюючи цемент.

выравниваем пол с помощью правила - фото

Вирівнюємо підлогу за допомогою правила — фото

Протягом 3-5 днів обов’язково слід заливати стяжку водою, підтримувати високу вологість в приміщенні і стежити за відсутністю протягів. Це необхідно для запобігання розтріскування цементу під час висихання. Повне висихання відбувається протягом чотирьох тижнів. Для ідеальної гладкості доцільно поверх висохлої стяжки залити невеликий шар самовирівнюється суміші.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*