Водяна тепла підлога на балконі своїми руками — інструкція

Балкони в сучасних квартирах найчастіше є прямим продовженням житлового приміщення. Для того, щоб забезпечити на балконі комфортний мікроклімат — доцільно створити на ньому водяна тепла підлога. Він вигідно відрізняється від звичайної опалювальної системи і створює нагрів в переважно в нижній частині приміщення, забезпечуючи тим самим ідеальний комфорт.


водяной теплый пол на балконе своими руками

Монтаж труб до колекторного скриньки

Перед монтажем системи водяного опалення підлоги балкона необхідно провести її розрахунок. Укладання труб в такій системі може проводитися двома основними малюнками « змійкою » і « равликом ». Для балкона більш підійде схема « равлик » так як з її допомогою забезпечується більш рівномірне нагрівання.

укладка труб методом - змейкой и улиткой

Укладання демпферною стрічки по периметру кімнати

У місцях прилягання майбутньої стяжки до стін розмістіть демпфуючу стрічку. Вона охоронить стяжку від пошкодження при тепловому розширенні.

Всю поверхню балкона необхідно застелити або залити гідроізоляцією.

гидроизоляция балкона - фото

Теплоізоляція балкона

Армування поверхні балкона

На шар теплоізоляції на балконі необхідно розмістити армуючої сітки. Вона буде запобігати зміщення труб теплоносія під час заливки вирівнюючого шару.

армирующая сетка для стяжки пола

Тепла водяна підлога на балконі

На наведеному малюнку трубопровідна система розміщена за схемою « подвійна равлик ».

схема водяного пола на балконе

Укладаємо труби на балконі

На вихідні відрізки трубопроводів, що підходять до колектора необхідно надіти захист з гофрованого шланга. Підключіть трубопровідну систему до водяного колектору. Запустіть теплоносій, встановивши його тиск в 1,5 рази перевершує нормальної експлутаційне. Залишаємо систему в робочому стані не менш, ніж на добу. По закінченні тесту заливаємо систему, що знаходиться під робочим нормальним тиском спеціальним розчином для водяного нагреваемого підлоги, потім формуємо фінішне підлогове покриття.

стяжка водяного пола на балконе - фото

Схема укладання шарів для водяної теплої підлоги

Водяна тепла підлога на балконі на основі пінопластових плит

Якщо ваш балкон може не витримати ваги цементної стяжки — монтувати теплу водяну підлогу можна безпосередньо в спеціальні теплоізоляційні пінопластові плити з готовими пазами під труби. На таких плитах також є ділянки, компенсуючі теплове розширення.

специальные пенопластовые плиты для укладки труб теплого пола

Порядок монтажу водяного теплої підлоги в класичному підлозі на лагах.

Після утеплення підлоги пенопластовими плитами розмістіть лаги, які

необхідно вирівняти по горизонталі за будівельним рівнем.

Відповідно до обраної схеми розміщення труб між лагами укладається алюмінієвий профіль, який може бути додатково забезпечений теплоотражающими пластинами. У профілі розміщується трубопровідна опалювальна система. Простір між лагами і профілем заповнюється теплоізоляційним матеріалом. Після підключення та тестування системи конструкція закривається чорновим підлогою, але який укладається фінішне підлогове покриття.

Освіжити в пам’яті правильні дії при монтажі водяної теплої підлоги на балконі ви можете переглянувши відеофайл за інструкцією.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*