Як побудувати будинок на старому фундаменті

Найчастіше люди, що отримали будинок у спадщину, отримують його вже в такому стані, що залишається тільки одне- знести старі стіни і звести на їх місці нові.

Іноді буває і така ситуація: при будівництві будинку на неосвоєному ділянці більша частина грошових коштів витрачається на підведення до оселі всіх комунікацій (вода, електрика, газ) і оформлення офіційних документів.

 

Як побудувати будинок на старому фундаменті

 

Цієї проблеми легко уникнути, якщо купувати ділянку (або будинок під знесення) з уже підведеними комунікаціями. До того ж на ринку нерухомості завжди можна натрапити на пару-трійку оголошень такого характеру (буває, що люди вже заклали фундамент і провели комунікації, але потім у них сталася форс-мажорна ситуація, і тоді будинок, вірніше його «початок», терміново виставили на продаж). Головне, не втратити таку можливість.

 

Добре, коли на місце знесення можна підігнати важку техніку, але іноді такої можливості немає. У таких випадках доводиться робити знесення вручну. Про те, як зробити це правильно, і розповість невелике відео посібник

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*