Як приклеїти стельовий плінтус

Зрозуміло, вибір плінтуса цілком залежить від уподобань господарів квартири, проте існують загальні правила їх вибору, про які ми вам і розповімо. Для квартир з високими стелями дизайнери радять вибрати широкі і масивні стельові плінтуси, а для кімнат з низькими стелями, навпроти вузькі й тонкі. Це продиктовано тим, що широкі плінтуса візуально кілька « пріопустіть » стелю, а вузькі і тонкі навпаки зроблять стелю вище. Крім висоти стель, слід враховувати і те, які шпалери будуть на стінах. Так якщо ви віддаєте перевагу однотонні шпалери, то красивіше виглядатимуть плінтуси прикрашені малюнками, а якщо вам більше подобаються шпалери з малюнками, то краще вибрати гладкий плінтус.

Наклейка стельового плінтуса своїми руками

Для роботи запасіться наступними інструментами і матеріалами :

    Столярне сусло (дозволяє розпилювати планки під потрібним кутом) ; Лобзик, ножівка або просто гострий ніж : Будівельна рулетка і олівець ; Клеюча основа (рідкі цвяхи, спеціальні клеї, герметики і т. п.) ; Ну, і, зрозуміло, безпосередньо сам стельовий плінтус.

Приступаємо до наклейки плінтуса. Починати клеїти плінтус потрібно з боку довгої стіни, акуратно притискаючи одну сторону планки до стіни, а іншу до стелі. Якщо у вас недостатньо рівні стіни, щось не намагайтеся притиснути планку рівно до стіни, в іншому випадку плінтус повторить кривизну стіни, а це відразу ж буде помітно. Замість цього краще під планкою залишаться порожнечі, згодом їх можна буде замаскувати шпаклівкою або герметиком.

Як рівно відрізати кути стельового плінтуса

правильно режем плинтус

Картинка як правильно відрізати плінтус

Для цих цілей нам і стане в нагоді столярне сусло. За допомогою цього інструменту досить легко можна зробити розпили практично ідеально рівні і необхідного градуса кута. Найчастіше це 45 градусів і 90. Для початку можете потренуватися з невеликим шматочком плінтуса, але ми вас запевняємо, що за допомогою столярного сусла, ця робота не становить труднощів.

Відео як приклеїти стельовий плінтус своїми руками

Фінішна обробка наклеєного плінтуса

Змонтувавши плінтус, ретельно зашпаклюйте місця стикувань і кути. Незайвим буде обробити поверхню плінтуса грунтовкою, це допоможе в тому випадку якщо плінтус передбачається фарбувати. Фарбування плінтуса краще робити водоемульсійною фарбою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*