Як зварити піч для лазні з труби — інструкція

Просту і водночас ефективну піч для лазні можна виготовити самостійно зі звичайної металевої труби діаметром 0,5-0,6 м. Для такої печі потрібні мінімум часу і матеріалу, при цьому вона здатна обігріти лазню об’ємом до 20 кубометрів. Піч для лазні з труби має максимально простий дизайн і може бути вертикального або горизонтального виконання. До достоїнств таких грубок можна віднести мінімум зварних швів, а значить і підвищену надійність, так як прогорають печі найчастіше саме в місцях зварювання.


принцип работы печи для бани

Піч для лазні з труби

Горизонтальна піч з труби

Горизонтальну піч виконують із зовнішнім каменкой і навісним баком. Горизонтальна піч відрізняється компактністю, а також збільшеною глибиною топки, що дозволяє швидко протопити лазню. Дверцята топки можна винести в передбанник — це створить додаткову зручність при розпалюванні лазні.

горизонтальная печь из трубы

Циркуляція потоків повітря усередині печі

Зменшення жорсткого інфрачервоного випромінювання

Металеві печі для лазні, незважаючи на масу достоїнств, мають одним недоліком — вони створюють занадто жорстке інфрачервоне випромінювання, від чого повітря в лазні прогрівається нерівномірно. Виправити ситуацію допоможе цегляна кладка навколо печі. Виконується вона впритул до печі або на відстані 5-15 см, що забезпечує циркуляцію повітря уздовж стінок печі, і виконує вдобавок захисну роль — дотик до нагрітого цеглі не може викликати серйозних опіків, тоді як розпечена піч дуже небезпечна. В нижніх рядах цегляної кладки роблять два — три отвори для притоку холодного повітря, нагріте ж за законами конвекції піднімається наверх. Про те, як обкласти металеву піч

Металева піч обкладена цеглою

Цей прийом дозволяє з мінімальними витратами створити в лазні легкий пар і атмосферу справжньої російської баньки. Також радимо почитати, як вибрати камені для лазні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*