Яку вибрати двері для туалету?

Вибираючи двері для туалету, знову-таки враховуйте, що в його вологому повітрі активно розвиваються цвілеві суперечки, і поверхні дверей не стануть винятком при виборі їх місця проживання. Красиві двері з натуральної деревини не тільки почнуть розбухати під дією вологого повітря. Їх поверхні потемніють і покриються неприємним, шорстким на дотик нальотом.

Яку вибрати двері для туалету?

Зайве говорити, що це не естетично. Крім того це забирає у хазяйки масу сил і часу: в’ївся в найдрібніші нерівності оздоблювального покриття, наліт погано видаляється. Та й поверхні дверей після інтенсивної чистки швидко тьмяніють і потребують додаткової обробки.

Найкраща двері в туалет — пластикова. Її пресована поверхню майже не має нерівностей, вона легко миється і відрізняється високою стійкістю до впливу препаратів побутової хімії. Та й за зовнішнім виглядом сучасні двері з штучних матеріалів привабливі, мають різноманітну форму, і їх поверхні можуть імітувати колір і текстуру цінних порід натуральної деревини.

Одна з новинок останніх років, це розсувні двері для туалету. Їх конструкція дозволяє істотно знизити втрати житлової площі приміщень на відкривання їх орних аналогів. У відкритому стані такі двері зазвичай займає місце в простінку між туалетом і ванною кімнатою. Вона легко й безшумно переміщається по роликовим направляючим.

Трохи докладніше зупинимося на розмірах дверей в туалет. Як ми вже згадували, приміщення це маленьке, тому воно вимагає установки дверей, розмір яких відповідно до загальноприйнятим стандартом складає 600 мм (без урахування дверної коробки).

Більший розмір буде важко встановити по ширині приміщення, навіть якщо зруйнувати частину перегородки. Але якщо, за рахунок суміжних приміщень вдасться зробити перепланування туалету, поєднавши його з ванною кімнатою і отримавши сучасне просторе приміщення, то бажано встановити і більш широкі міжкімнатні двері в туалет.

Комментарии закрыты.