З чого будувати будинок?

Однак навіть серед такого динамічного різноманіття можна виділити кілька основних видів матеріалів, застосовуваних роками і заслужили довіру забудовників.

З чого будувати будинок?

Отже, з чого будувати будинок:

 

    — Стіни з дерев’яного бруса- Цегляна кладка- Стіни з колод- Кладка з різних типів блоків- Каркасні стіни

 

Вибір матеріалів є суто особистою перевагою, проте кожен з варіантів має свої плюси і мінуси.

 

З чого будувати будинок?

 

Так склалося, що в Росії самим надійним і довговічним є цегляний будинок, однак у цегли є кілька вагомих недоліків- це його дорожнеча (з усіх представлених вище видів стін цегляні є найдорожчими), а також його висока теплопровідність (товщина зовнішніх стін із суцільної цегли в середній смузі Росії повинна становити не менше 64 см). Використання колодцевой кладки і саману дозволяє скоротити витрати і зменшити товщину стін.

Чудовою альтернативою цегляної кладки є стіни з різних газобетонних блоків, тому що вони мають більш низьку теплопровідність (64 см цегли прирівнюється до 35 см газобетону). Монтаж стін з газобетонних блоків економить час. Проте варто врахувати, що межа міцності газобетону менше, ніж у цегли, тому зводити більше двох поверхів з блоків не рекомендується.

неестетичні зовнішній вигляд блоків робить необхідним їх облицювання.

 

Крім швидкості зведення стін з дерев’яного бруса їх перевагою є легкість монтажу.

Однак необхідність облицювання й усадка брусової стопи (яка сягає 7%) є вагомим недоліком, позбутися якого можна використовуючи клеєний брус (який, проте, вельми дорого коштує).

Стіни з простих зрубаних колод є найбільш дешевими і доступними; оцилиндрованні колоди обійдуться дорожче. Якість зрубу колод залежить як від якості самої деревини, так і від досвіду і кваліфікації теслярів. Монтаж та встановлення стін з колод- вельми трудомістке завдання, впоратися з якою самостійно, не маючи належного досвіду, не представляється можливим. Стіна з колод також дає невелику усадку.

З усіх розглянутих варіантів каркасні стіни є найлегшими з точки зору монтажу і самими економічними з точки зору витрат. При грамотно виконаної паро- і гідроізоляції каркасні стіни мають дуже низьку теплопровідність при відносно невеликій товщині. Витрата на монтаж каркасних стін безпосередньо залежить від типу використовуваних пиломатеріалів, наповнювача (утеплювача, гідро- і пароізоляції), а також способу здійснення їх внутрішньої і зовнішньої обробки.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*